Hakkımızda

2010 Yılında kurulan Dream Cast Ajans’ı; Türkiye’nin en önemli Dizi, Reklam, Klip ve Sinema Filmlerine düzenli olarak Ana Cast ve Yardımcı Oyuncu hizmeti vermektedir. Kuruluşundan itibaren DÜRÜSTLÜK olgusunu ilke edinen ajansımız; sektöre oluşan olumsuz algıyı yıkmak ve hayallerine ulaşmak isteyen insanlarımıza dürüstçe yol gösterip, her adımda yanlarında olmayı amaç edinmiştir. Dream Cast Ajans, her yaştan oyuncu, model, çocuk oyuncu adaylarımızın hayallerini gerçekleştirmek için çalışmakta, sektöre yeni yüzler yeni oyuncular kazandırmayı amaç edinmektedir.

Dream Cast Ajans oyuncuları ile birlikte büyük bir ailedir. Değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye’nin hızla büyüyen ve ciddi projelere imza atan ajanslardan biri konumunda yer alan Dream Cast Ajans, çalışma arkadaşları ile birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlıyor. Sektörde devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede, hizmette, oyuncularımız ile olan ilişkilerimizde ve iş ortaklarımız olan yapımcılarla olan ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak, piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın ve tabii ki oyuncularımızın kalitesiyle başlar. En iyi oyuncu, model, yardımcı oyuncu ve insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak ve gelişmelerine imkân tanımak Dream Cast Ajans’ın seçtiği yoldur.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Ajansımız, ısrarla altını çizdiği DÜRÜSTLÜK ilkesi ile Türkiye’nin en güvenilir, kaliteli ve saygın ajanslarından biri konumuna gelmiş olup; bu çizgisini asla bozmadan en hafif tabiri ile HAYAL SATMADAN, gerçekçi ve somut yaklaşımları ile uygun oyuncuları ve yeni yüzleri doğru projelere yönlendirmeye devam etmektedir.

Neden DÜRÜST ve GÜVENİLİR olduğumuz ısrarla vurguluyoruz? Çünkü biz KAYIT parası adı altında geçici kazançlar peşinde hiçbir zaman olmadık ve asla olmayacağız. Biz tüm oyuncularımız ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte kaliteli, güçlü ve birbirine bağlı bir aileyiz.

Son olarak ‘’HAYALLERİNİZİ HEDEFLERİNİZE DÖNÜŞTÜRÜN; BİZ HER ADIMDA YANINIZDAYIZ’’ diyoruz.

Sevgiyle kalın

REFERANSLARIMIZ